O nas

Na rynku istniejemy już od 2000r. Nasze produkty cieszą się niesłabnącą popularnością, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Naszym głównym produktem, który wytwarzamy są klęczniki wykonane w całości z litego drewna, najczęściej dębowego jak i sosnowego w pierwszym gatunku.

W ofercie Stolarstwa Sakralnego jest kilka rodzajów wyrobów takich jak: klęczniki pojedyncze, podwójne, klęczniki z siedziskiem pojedyncze, podwójne, potrójne, klęczniki z kratką (spowiedniki), ławki kościelne, klęczniki wykonane na indywidualne zamówienie, służące zarówno w Kościele jak i Klasztorach, oraz w prywatnych mieszkaniach Osób Duchownych. Miłą koniecznością okazało się rozszerzenie oferty o niepowtarzalne meble sakralne takie jak ołtarze, pulpity, mównice, messy kościelne oraz wiele innych wyrobów.

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji klęczników, co pozwala nam się cieszyć dobą opinią wśród Osób Duchownych, jak i prywatnych odbiorców. Wielu Klientów jest bardzo zadowolonych z naszych wyrobów, o czym świadczy fakt iż powracają do nas z ponownymi zamówieniami na wyroby sakralne.